Koulu- ja esteratsastuksen PM-joukkueet Skövdeen
1.6.2010
NBCH Skövde 25.-29.6.2008
KOULURATSASTUS
Nuoret
Emilia Kaikkonen/ Limbani
Ina Anttila / Bonne Chance
Emma Tuominen / Vandal
Ida Stepanow Mg Parafina
varalla: Emma Hoikkala / Berlioz
Linda Vuorela / Figaro
Juniorit
Julia Tallberg Fahrenheit
Saara Heikinheimo Dons Warco
Emmi Autio Sir Carlos
Patrick Brommels Pele's Limbo
varalla: Elin Björndahl / Jonathan
Laura Lehtonen / Whoopy II
Tinja de la Chapelle / Lavirco
Ponit
Saara Toivonen / King Shadow
Anniina Hasu / Der Kleine Prinz
Elin Björndahl / Park's Tambour
Ksenja Karahka / Caperos
varalla: Cia Niukkanen / Olisa
Heidi Airaksinen / Bongraaf's Marca II
Vilja Hukkinen / Daylight
Pienet ponit
Ksenja Karahka / Hunsingo's Twister
Eve Viljanen / Ty's She
ESTERATSASTUS
Nuoret
Ms Jessica Timgren / Online
Catharina Ehrnrooth / Chibaletta
Emmi-Maria Ojala / Harley Hill
Matilda Kulkas / Regent
Juniorit
Petra Huru / Oracle
Maria Isolauri / Lady Kracher
Anna-Julia Kontio / Eafons Escape
Mikael Wahlman / Prestige
Mari Levänen / Tikarette
varalla: Meri Valkonen / Torca
Ponit
Emilie De La Chapelle / Park Benjamin
Sara Kallioniemi / Leonardo Davinzi
Jasmi Huunanmaa / Midnight Moscan
Melissa Hietanen / Lisette
Tuuli Leivo / Adalmina's Secret
varalla: Antonia Hartwall / Goldbles van der Janshof
Pienet ponit
Henriikka Heiskala / Constantinus
Jenni Hauhia / Tuisku
Henna Leivo / Amin Dusty Dream
Annukka Nyberg / Sir Vihtory
Jenny Tuuri / Moonlight
Järjestäjä internetsivut:www.grevagardensrf.com
Uutiset
- 30.6.2024Illille ja Salmiselle voitokas viikonloppu Tukholmassa
- 30.6.2024Ratsastuskouluoppilaiden valtakunnalliset mestaruuskilpailut järjestettiin jälleen Ypäjällä
- 30.6.2024Vikellyksen NBCH – Anna Kivistölle senioreissa pronssia
- 30.6.2024Esteratsastuksen NBCH – Jone Illille junioreiden PM-kultaa
- 29.6.2024NBCH Skaarup Fyn – Soratielle kaksi pronssimitalia senioreiden kouluratsastuksessa
- 27.6.2024Esteratsastuksen ja vikellyksen NBCH käyntiin Tanskan Hjallerupissa
- 26.6.2024Kouluratsastuksen NBCH käynnistyi Tanskassa – poneille joukkuepronssia
- 23.6.2024Paris 2024 - Veera Manninen ja Sir Greg kuudensia olympialaisten viimeistelykilpailussa Strzegomissa
- 22.6.2024Linda Lampinen ja Abduhl pronssille matkaratsastuksen Pohjoismaiden ja Baltian mestaruuksissa
- 21.6.2024Paris 2024 - Henri Ruosteelle ja Tiffanys Diamondille toinen olympialaisten MER-tulos